skip to Main Content

V úterý 5. 4. 2022 se uskutečnilo výjezdní zasedání předsednictva ČAZV. Členy předsednictva hostil předseda Odboru veterinárního lékařství (OVL) MVDr. Martin Faldyna, Ph.D. a zároveň ředitel Výzkumného ústavu veterinárního lékařství, v.v.i. v Brně. Předseda předsednictva Jan Nedělník a předseda OVL Martin Faldyna přivítali účastníky jednání a vzpomněli památku emeritního předsedy akademie prof. MVDr. Karla Hrušky, CSc.

Předsednictvo ČAZV se v rámci jednání zabývalo mimo řádné agendy především přípravě nadcházejícího plenárního zasedání členů ČAZV, které se uskuteční 3. 5. 2022 v aule ČZU v Praze, a dalším akcím s účastí členů ČAZV. Členové předsednictva také poprvé v letošním roce zasedali v roli Hodnoticí komise zaslaných návrhů na Cenu ministra zemědělství za nejlepší realizovaný výsledek výzkumu a experimentálního vývoje a Cenu ministra zemědělství pro mladé vědkyně a vědce.

Na závěr jednání představil Martin Faldyna činnost Výzkumného ústavu veterinárního lékařství, v.v.i. a provedl účastníky po areálu. Předsednictvo ČAZV velmi děkuje za pozvání a možnost prohlídky tohoto výzkumného ústavu.

Další zasedání předsednictva se bude konat 3. 5. 2022, na které naváže plenární zasedání členů ČAZV.

 

Zpátky nahoru