skip to Main Content

Česká akademie zemědělských věd (ČAZV), největší vydavatel vědeckých zemědělských časopisů, přešla na nový redakční systém ACTAVIA.

Vydavatelská rada ČAZV oznamuje, že od 1. 1. 2023 přešly všechny časopisy vydávané ČAZV na nový redakční systém ACTAVIA, který byl v průběhu celého letošního roku testován, od 1. 11. rovněž v ostrém provozu jednoho z našich časopisů. Nový redakční systém oproti dřívějšímu nabízí vydavatelskému domu a všem jejím uživatelům funkcionality, které povedou ke kontinuálnímu rozvoji uživatelské přívětivosti a rozvoji časopisů. Pro všechny naše autory, recenzenty, členy redakčních rad i redakce byly vytvořeny manuály, které Vám pomohou k vložení vašeho manuscriptu do redakčního systému a jeho správu (manuály pro práci v redakčním systému ACTAVIA najdete zde >>).

Věříme, že se změna setká s pozitivním přijetím u vás, autorů a povzbudí vás k ještě většímu vkládání vašich originálních článků s výsledky vědecké činnosti do našich renomovaných časopisů. Neváhejte se navštívit webové stránky našich časopisů. V případě dotazů se prosím neváhejte obrátit na redakce jednotlivých časopisů.

prof. Ing. Radim Vácha, Ph.D.
předseda Vydavatelské rady ČAZV

Zpátky nahoru