skip to Main Content

Časopis Czech Journal of Food Sciences (CJFS) je prezentován na konferenci XXVI. Den Výzkumného ústavu mlékárenského (VÚM), která se koná 16. května 2024 v budově Národního zemědělského muzea Praha. Akci pořádá Výzkumný ústav mlékárenský, s.r.o., ve spolupráci s ČAZV, která si letos připomíná výročí 100 let od založení tehdejší Československé akademie zemědělské v roce 1924, na jejíž činnost dnešní ČAZV navazuje. Na programu je vedle současného stavu mlékárenství  také diskuze o tom, nakolik potřebujeme aplikovaný výzkum.

Česká akademie zemědělských věd děkuje organizátorům 26. Dne VÚM pořádaného 16.5.2024, že mohla být partnerem a vážíme si toho, že je to jedna z akcí věnovaných oslavám 100letého výročí naší akademie.

Poděkování organizátorům zmínil na úvod svého vystoupení i Jan Nedělník, předseda předsednictva ČAZV, který jako malou pozornost předal ředitelce pořádající Výzkumného ústavu mlékárenského s.r.o. Praha Ireně Němečkové knihu vydanou ke 100 letům akademie. Dále poděkoval za spolupráci, a kromě některých aktuálních záležitostí související s mlékárenstvím a potravinářstvím, pozval účastníky konference k budoucí spolupráci s akademií.  Dále všechny přítomné pozval na výstavu k výročí 100 let ČAZV, která se uskuteční od října 2024 v prostorách Národního zemědělského muzea v Praze.  

Program dne a podrobnosti najdete zde.

Web akce: https://www.milcom-as.cz/vum-a-laktoflora/vzdelavaci-programy/den-vum-2024.html

Web časopisu CJFS : https://cjfs.agriculturejournals.cz/

 

Zpátky nahoru