skip to Main Content

V neděli 7. 4. 2024 začaly tradiční zemědělské veletrhy TechAgro a Silva Regina, které budou probíhat až do 11. 4. 2024 na výstavišti v Brně. ČAZV prezentuje svou činnost a své vědecké odborné časopisy a propagační materiály na veletrzích v rámci expozic Ministerstva zemědělství a na stáncích Zemědělského výzkumu, spol. s r.o. Troubsko (ZVT) a České lesnické společnosti.

Vedení ČAZV děkuje Ministerstvu zemědělství, ZVT Troubsko a České lesnické společnosti za možnost prezentace vydavatelské činnosti ČAZV.

TechAgro je významným místem setkání pro všechny, kdo se profesionálně zajímají o nejnovější technologie, stroje a techniky používané v zemědělství. Návštěvníci mají jedinečnou příležitost seznámit se s novinkami v oblasti zemědělské mechanizace, ochrany rostlin, šlechtění a mnoho dalších. V rámci veletrhu se konají i odborné semináře, workshopy a přednášky, které jsou skvělou příležitostí pro vzdělávání a výměnu zkušeností mezi profesionály. Silva Regina je zase zaměřena na lesnictví a myslivost, a nabízí návštěvníkům pohled na nejnovější technologie a vybavení v těchto oborech.

Zpátky nahoru