skip to Main Content

Zveme Vás na další ročník Noci vědců, která se koná v pátek 6. 10. 2023 od 17:00 – 22:00 po celé České republice. Letos na téma „Tajemství“.

Připravte se na fascinující dobrodružství vědeckých objevů, interaktivních experimentů a inspirujících setkání. Tato událost je otevřená pro všechny věkové kategorie a slaví vědu jako zábavný a klíčový prvek našeho života. Přijďte se s námi připojit k této oslavě poznání a objevujte nové světy na Noci vědců! ČAZV se opět těší na všechny návštěvníky v Národním zemědělském muzeu v Praze.

Poodhalte s námi tajemství vědecké publikační činnosti. Představíme Vám všech našich 11 vědeckých časopisů a pro děti budou připravené zábavné úkoly a drobné odměny.  

Zveme Vás také na přednášku s názvem „Tajemství dějin – příroda proti říši„, kde zjistíte souvislost mezi přírodními procesy, danostmi a faktory a neúspěchu první a druhé říše stát se dominantou v Evropě. Přednášku povede prof. Ing. Vilém Podrázský, CSc., místopředseda předsednictva ČAZV.

Můžete se také těšit na tajemství historické zmrzliny či hledání škůdců a nenechte si ujít komentované prohlídky muzeem či zajímavé přednášky. Podrobný program naleznete zde > >

Podrobný program Noci vědců naleznete na: Program | Noc vědců (nocvedcu.cz)

Zpátky nahoru