Dovolujeme si Vás pozvat na odborný workshop na téma “Současný stav ve využívání geneticky modifikovaných organismů v České republice a potenciál ve využití nových genomických technik", který pořádá ČAZV a Platforma pro bioekonomiku České republiky.
Ve dnech 13.–15. 10. 2025 probíhá v Brně mezinárodní konference „Integrated Protection in Viticulture” zaměřená na biologickou ochranu a integrovanou ochranu ve vinohradnictví.
Akce nabízí příležitost k výměně názorů a diskusi o nejnovějších výzkumných poznatcích a zároveň k identifikaci slibných směrů pro budoucí výzkum. Sympozium pořádá Mendelova univerzita v Brně a Sdružení vinařů České republiky pod záštitou Mezinárodní organizace pro biologickou a integrovanou ochranu (IOBC).
Děkujeme doc. Ing. Aleši Eichmeirovi, Ph.D., členu redakční rady časopisu Plant Protection Science za propagaci časopisu na této mezinárodní konferenci.
Více informací o konferenci najdete zde >>






